X

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız


Bunumu demek istedin:


Teklif Al

Fiyat teklifi ve teknik destek için talep formunu doldurunuz.

×
ODSTasarım

HakkımızdaHakkımızda


ODS tasarım olarak 2011 yılından bu yana sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize büyük bir titizlilikle ihtiyaçlarına uygun olarak bir çok alanda hizmet veriyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüz ile yalın, işlevsel, ihtiyaca uygun , profesyonel ve en önemlisi en güncel teknolojik projelerle yazılımlar sunmaktayız.


Vizyonumuz


Sektörde yer alan web tasarım firmaları arasından daha ekonomik, daha işlevsel ve zamanında ve kaliteli hizmet anlayışı ile hedef kitlemizi genişletip alanında lider konuma ulaşmayı amaçlıyoruz.


Misyonumuz

Hitap etmek istediğimiz kitlelerin ihtiyaç seçeneklerini ve tercihlerini göz önüne alarak, yenilikçi , yaratıcı çözümler ile müşterilerimizin zihinlerinde yarattıkları site tasarımlarını internet teknolojileri ile sizlere sunmak için varız.


Değerlerimiz

* Müşteri Odaklılık * Kaliteli hizmet * Zamanında ve hızlı çözümler * Hesap verebilirlik ve mesleki sorumluluk * Güvenilir olmak

ODS Tasarım | Fiyat teklifi ve teknik destek için talep formunu doldurunuz.

HAKKIMIZDA

ODS group olarak 2011 yılından bu yana sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize büyük bir titizlilikle ihtiyaçlarına uygun olarak bir çok alanda hizmet veriyoruz.

BİLGİLENDİRME

Anasayfa
Hizmetler
Terms & conditions
Yasal uyarı

ODSİLETİŞİM

İstanbul, Türkiye
info@omersabir.com
90 506 120 93 98
www.omersabir.com

SOSYAL MEDYA

/omarsabirr
@omarsabirr
@omarsabirr
/omarsabirr

E-BÜLTEN

Duyuru ve haberlerimizle sizi bilgilendirmemizi istiyorsanız.© 2018 All right reserved. By ODS | OMAR DANYAL SABIR | Yasal Bilgiler | Yasal Uyarı | Site Haritası

ODStasarım